Здоров'я

Простамол Уно: інструкція із застосування

Препарат являє собою великі капсули в желатинової кишечнорастворимой оболонці з густою маслянистою коричневою рідиною всередині. Кожна капсула лікарського засобу містить основна діюча речовина органічного походження – екстракт плодів мілкопильчасті сабаля в дозуванні 320 мг.

Крім цього, в препараті містяться допоміжні компоненти:

 • желатин;
 • вода;
 • діоксид титану;
 • гліцерин;
 • барвник.

Додаткові речовини забезпечують капсул стабільність форми, стійкість до зовнішніх впливів протягом усього терміну зберігання і покращують всмоктуваність ліки. Термін зберігання препарату, за умови дотримання умов, зазначених в інструкції – 3 роки. При розтині капсули вміст має яскравий специфічний рослинний запах.

Овальні капсули, пофарбовані в чорно-червоні кольори, фасуються в металізовані блістери по 15 штук. В індивідуальну картонну упаковку вкладається по два, чотири і шість блістерів відповідно. Крім капсул в кожній коробці Простамол Уно – інструкція із застосування на паперовому носії.

Ліки відпускається в аптеках без рецепта лікаря, є протизапальну та протинабрякову засобом. У клінічні рекомендації не включено.

Простамол Уно: інструкція із застосування, характеристики і аналоги

Зміст Показати

Як впливає на організм? (Фармакодинаміка)

Дія препарату наплавлені на придушення процесу утворення простагландинів. Вважається ефективним інгібітором мікроорганізмів, що викликають запалення в простаті. Зменшує рівень проникності судин.

До того ж ліки активно пригнічує 5-альфа редуктазу, яка бере участь в перетворенні гормону тестостерону в дигідротестостерон, а також сприяє збільшенню фізичних розмірів запалених тканин.

Зважаючи на специфіку впливу препарат має антиандрогенні властивостями.

Показання до застосування:

Область застосування медикаментів серії включає профілактику і лікування таких захворювань:

 1. доброякісної гіперплазії простати;
 2. порушень сечовипускання;
 3. хронічного простатиту.

Протипоказаннями до застосування лікарського засобу є алергічні реакції на будь-які компоненти препарату, які проявляються у вигляді шкірних висипань, гіперемії, набряку слизових, свербіння.

Будучи медикаментом на основі рослинної сировини, препарат може викликати такі побічні реакції:

 1. болю в області шлунка;
 2. свербіж, кропив’янку, висип.

Побічні ефекти спостерігаються вкрай рідко і є індивідуальною реакцією на речовини. Що входять до складу капсул.

Простамол Уно: інструкція із застосування, характеристики і аналоги

«Простамол УНО»: інструкція із застосування

Схема прийому препарату повинна обговорюватися з лікуючим лікарем. Стандартні рекомендації мають на увазі прийом препарату один раз на добу по одній капсулі. Бажано в один і той же час.

Курсовий прийом розрахований на тривале застосування лікарського засобу, так як позитивна динаміка проявляється тільки через 8-9 тижнів після початку прийому. Точну тривалість лікування може рекомендувати тільки лікуючий лікар.

Виходячи з тяжкості захворювання і індивідуальних особливостей організму пацієнта.

Передозування та особливі зауваження

«Простамол Уно» доступний в придбанні будь-якому користувачеві Інтернету, так само як і інші препарати необхідно приймати тільки після консультації лікаря.

Незважаючи на великий вміст діючої речовини в кожній капсулі препарату, ніяких клінічно підтверджених даних про наслідки порушення дозування в інструкції не торкаються. Однак не варто перевищувати рекомендовану дозу. Щоб уникнути алергічної реакції.

У поєднанні з алкоголем «Просамол Уно» може викликати роздратування в області уретри. До того ж сечогінну дію алкогольних напоїв сприяє занадто швидкому виведенню ліки з організму через шлунково-кишковий тракт.

Простамол Уно: інструкція із застосування, характеристики і аналоги

«Простамол УНО»: ціна

 • Придбати препарат «Простамол Уно» в дозуванні 320 мг і фасування по 60 капсул в упаковці можна в більшості аптечних мереж. Діапазон цін варіюється від 982 до +1643 рублів за упаковку:
 • 1) Аптечна мережа «Ютеко» – 982 рубля.
 • 2) Аптека «ЕліксірФарм» – 1487 рублів.
 • 3) Аптека «Південь» – тисяча чотиреста шістьдесят одна рубль.
 • 4) Інтернет-аптека «REDapteka» – 1340 рублів.
 • 5) Аптека «Евалар» – 1389 рублів.

«Простамол УНО»: Російські аналоги, ціна

Чим можна замінити препарат «Простамол Уно»? Аналоги російські, ціна яких помітно нижче обговорюваного препарату, на ринку присутні в досить поганому асортименті. В основному на прилавках аптек ви можете знайти зарубіжні препарати від простатиту на рослинній основі:

Простамол Уно: інструкція із застосування, характеристики і аналоги « Простагут Форте », основними діючими компонентами якого є екстракти пальми Сабаль і коренів кропиви. Застосовується як протизапальний, протинабряковий засіб і імуномодулятор. Середня вартість при відпустці з аптек – 862 рубля.
Простамол Уно: інструкція із застосування, характеристики і аналоги « Простаплант », що містить концентровану витяжку плодів Пальми повзучої. Ефективний при хронічному простатиті, так як знімає запалення і набряки. У роздрібному продажі ціна становить 577 рублів.
Простамол Уно: інструкція із застосування, характеристики і аналоги « Пермиксон » схожий за складом на «Простаплант», є його структурним аналогом зі сходами впливом на простату. Середня ціна упаковки – 830 рублів.
Простамол Уно: інструкція із застосування, характеристики і аналоги « Простопин » – ще одне лікарський засіб на основі продуктів бджільництва. Ректальні свічки містять мед, маточне молочко, пергу, квітковий пилок і прополіс. Орієнтовна вартість в аптеках – 375 – 817 рублів.
Простамол Уно: інструкція із застосування, характеристики і аналоги « ПростаНорм » – краплі до складу яких входять екстракти звіробою, ехінацеї, золотушника і солодки. Повністю російський аналог. Вартість якого всього 163 рубля.

«Простамол УНО»: відгуки

Ми з чоловіком живемо в селі, тут потрапити до уролога на прийом просто не можливо – один фельдшер на всю округу. Він тобі і терапевт, і хірург, і повитуха, і уролог в одному флаконі. Тому. Коли стала помічати, що чоловік ночами частенько встає і біжить до туалету, занепокоїлася.

Спочатку давала відвари трав’яні протизапальні, ниркові збори. Але краще йому якось не ставало, навпаки. Потім на очі потрапила реклама по телевізору про цей препарат. Аптека у нас в селі є і досить непоганий вибір ліків там. Знайшовся і Простамол, правда.

Коштував він майже півтори тисячі рублів. Але це ж чоловік, хто на ньому економить? Стала давати йому капсули ці по інструкції. Поки він їх пив, йому стало легше, відчувати себе став краще. Коробка закінчилася, вирішили зробити перерву на місяць, а йому знову гірше.

 

Потім вже дізналася від знайомих, що його пити треба постійно. Щоб ефект був. Але для мене це дорого.

 

16 років пропрацював на холодному складі вантажником. Влітку ще нічого. Хоч і протяги кругом. А взимку обігрівач тільки в підсобці, а ти цілий день на холоді. Заробив собі простатит, але він мене по початку якось не дуже турбував, так. Часом.

Останнім часом став помічати явні погіршення ніч спати нормально не можу, іноді по 5 разів вставати доводиться в туалет. Дискомфорт відчуваю, тяжкість, ниючі болі. Пішов в аптеку і купив капсули Простамола Уно, відразу 90 штук в коробці.

Обійшлося недешево, але зате вже через 3 дні болі пройшли. Почуття повного сечового було ще близько тижня. Потім стало легше. Пропив повний курс (трохи докуповував в кінці), під час перерви між прийомами дискомфорту не відчував, зараз п’ю вже другий курс. Може, звичайно.

У мене все не так серйозно було. Але мені препарат допоміг.

Відгук лікаря:

Простамол Уно: інструкція із застосування, характеристики і аналогиБагато пацієнтів, займаючись самолікуванням, набувають і використовують препарат Простамол Уно, проте вже через місяць кидають курс, не дочекавшись очевидних результатів. Проте, за даними, які є на PuBMeD про serenoa repens, основна діюча речовина надає тривалий і сприятливе протизапальну дію. Рослинний екстракт пригнічує активність і перешкоджає поширенню більш ніж 73% відомих науці біомаркерів. Однак використовувати препарат слід тільки під контролем лікаря! Будь-яке самолікування є ризиком для пацієнта. Ефект з’являється тільки на 2-3 місяць курсового прийому в складі комплексної терапії. В іншому випадку. Це просто викинуті на вітер кошти. Не дивлячись на те, що цих ліків немає в клінічних рекомендаціях, ефективність його доведена в рамках досліджень,проведених Урологічної клінікою ММА ім. І. М. Сеченова.

Аналоги Простамола: вітчизняні, закордонні, вартість, відгук

Чи має Простамол аналоги? Простамол – препарат, зроблений на основі однієї трави, повзучої пальми, яка має можливість знімати запалення, набряклість залози. Ці властивості роблять його дуже популярним серед хворих аденомою простати.

Виробляється препарат в Німеччині, має високу ціну. Пацієнти шукають йому дешеву заміну. Які існують аналоги, чим відрізняються? Про це наша стаття.

Простамол Уно: інструкція із застосування, характеристики і аналоги

чоловічі проблеми

Простатит – хвороба, яка часто діагностується у сильної половини людства. Передміхурова залоза – орган, є основною частиною статевої системи чоловіків.

Вона виробляє секрет, необхідний для життєдіяльності сперматозоїдів. Збій в її роботі призводить до зниження статевої функції. Воспаляясь, вона засмучує сечовиділення, викликає неприємні відчуття.

 

Ризик розвитку простатиту зростає після 40 років. Якщо не лікувати хворобу можуть виникнути ускладнення – безпліддя і рак простати.

 

При появі ознак недуги, слід звернутися до фахівця. Вчасно розпочате лікування гарантує успішну терапію.

На ранніх стадіях лікування амбулаторне, з використанням рослинних препаратів, які не впливають на інші органи. Серед них провідне місце займає Простамол Уно і його аналоги, які вибірково впливають на залозу.

чим замінити

При медикаментозному лікуванні часто використовують Простамол. Він має дуже хороші відгуки, побічних ефектів практично немає. Недолік – його ціна. Існує не один замінник лікарського препарату.

Вони відрізняються вмістом, але мають єдине терапевтичну дію. До їх складу входять рослинні речовини.

В аптеках без проблем можна знайти аналогічний російський препарат, більш дешевий, по ефективності не поступається дорогим. Серед імпортних теж є замінники з іншим чинним речовиною і дженерики.

Витапрост або Простамол

Простамол Уно: інструкція із застосування, характеристики і аналоги

Карликова пальма, на основі якої створено Prostamol Uno має протизапальну властивість, знімає набряклість залози, покращує роботу сечостатевої системи.

Пігулка приймається один раз на добу, запивается достатньою кількістю води. В інструкції зазначено, що використовувати препарат при першій і другій стадії аденоми простати, її доброякісному перебігу.

Його можна поєднувати з антибіотиками, іншим лікуванням. Тривалий прийом не робить негативного впливу на організм, рідко викликає алергічні реакції.

Витапрост (vitaprost) частіше використовують при гострій і хронічній формі недуги. Його випускають в двох видах (супозиторії, таблетки). Основна діюча речовина – екстракт простати тварини.

Покращує кровообіг в органах малого тазу, знімає набряклість залози, нормалізує відтік сечі. Використання свічок в безпосередній близькості до джерела хвороби, прискорює процес зняття запалення, набряку. Його можна застосовувати з іншими методами і ліками.

Читайте також:   Кров при сечовипусканні у чоловіків, що робити?

Що вибрати для терапії залозистого органу? Аденому краще нейтралізувати Простамолом, простатит – Вітапром. Призначити або замінити ліки може тільки фахівець, самолікування зашкодить здоров’ю.

радянські аналоги

Для терапії аденоми простати і запалення передміхурової залози Російські фармакологічні компанії випускають різні рослинні препарати. Серед них успішно застосовуються свічки і таблетки.

Біопрост

Простамол Уно: інструкція із застосування, характеристики і аналоги

Фітопрепарат, який використовується для зняття запалення, викликаного бактеріями при простатиті. А також гальмує розвиток пухлин (доброякісних). Випускається в ректальних свічках.

Кожна супозиторія має витяжку гарбузового насіння (містять ненасичені кислоти, антиоксиданти, важливі для чоловіків мікроорганізми) і тимол (має антибактеріальну дію, активний до всієї кокковой групі).

Ректальне введення допомагає основному компоненту потрапити в кров, минаючи печінку і шлунок. Швидше настає ефект від лікування, препарат накопичується в органі, зменшує запалення. Вартість свічок 500 рублів за 10 штук.

Афалаза

Простамол Уно: інструкція із застосування, характеристики і аналоги

Афала (afala) – таблетки для розсмоктування, які не треба ковтати. Перебуваючи під язиком, швидко потрапляють у кров’яне русло. Антитіла, в складі препарату, покращують роботу простати, посилюють приплив крові в область паху.

Багато при аденомі застосовують ці таблетки, вважаючи за краще їх іншим аналогам. За властивостями він ідентичний цілій групі дорогих закордонних препаратів.

Афала впливає на еректильну функцію, сприяє збільшенню кількості сперматозоїдів, їх рухливість, що дуже важливо при безплідді. Знімає запалення і набряклість, відновлює функцію залози.

Застосовується в післяопераційний час після видалення аденоми. Легше йде відновлювальний період, поліпшується відтік сечі.

Простакор

Простамол Уно: інструкція із застосування, характеристики і аналоги

Ін’єкції для терапії функції залозистого органу у чоловіків. Зроблено на основі екстракту простати тварин. Ланцюг амінокислот (поліпептидних), в складі препарату, схожа з органом чоловіків, надає лікувальну дію. П

ростакор має здатність знімати запалення, знижувати згортання плазми в дрібних судинах малого тазу, покращує кровообіг, збільшує приплив крові до статевих органів, підсилює ерекцію.

Форма випуску – ін’єкції для уколів. В 1 мл міститься 5 мг залози. Виготовляється ФГУП науково виробничим об’єднанням Росії. Ціна становить 280 рублів за 10 штук.

Фінастерид

Простамол Уно: інструкція із застосування, характеристики і аналоги

Аналог синтетичного походження, який містить альфа редуктазу, що перетворює тестостерон в його активну форму дигідротестостерон. Це призводить до його зниження в плазмі і залозі.

Надлишок дегидротестостерона веде до дисплазії. Завдяки Фінастерид, скорочується обсяг простати, зменшується гіперплазія органу. Випускається в таблетках, покритих оболонкою.

Має багато протипоказань і побічних дій. Приймати його треба тільки за призначенням лікаря. Ціна за 30 таблеток 330 рублів.

імпортні засоби

Простамол має багато зарубіжних аналогів, які відрізняються за складом, але схожі по терапевтичному ефекту. Препарати з одним діючою речовиною називають дженерики.

Палпростес

Замінник Простамола, що випускається також в Німеччині інший фармацевтичною фірмою, склад однаковий. В основі препарату лежить екстракт плодів пальми повзучої. Випускається в капсулах.

Його фармакологічна дія відповідає Простамолом. Ціна досить висока від 750 рублів. На території Росії його складно знайти.

Пермиксон

Простамол Уно: інструкція із застосування, характеристики і аналоги

Французький аналог, має в складі теж плоди повзучої пальми. Випускається в капсулах по 15 штук. Його дія на організм обумовлено зменшенням набряклості і запалення простати.

Поліпшення прохідності капілярів, посилення кровообігу, що приводить до зниження передміхурової залози. На тлі прийому препарату поліпшується відтік урини, зникає почуття заповнювання сечового, часті позиви в туалет. Ціна ліки висока. За 30 капсул треба заплатити від 730 рублів.

Серпенс

Італійський фіто дженерик на основі екстракту плодів повзучої пальми. Доведено, що саме ця рослина має благотворний вплив на рішення чоловічих проблем.

Практично всі ліки на основі повзучої пальми, мають однаковий терапевтичний ефект, хоча виробники різні. Використання їх для лікування аденоми простати може бути взаємозамінним.

Механізм антиандрогенного, протизапального, вибіркової дії на залозу робить препарати цієї групи дуже ефективними і популярними серед хворих.

Тулозін

Простамол Уно: інструкція із застосування, характеристики і аналоги

Угорський синтетичний ерзац, який має той же терапевтичний ефект, що і Простамол. Його вживають при аденомі простати. Діюча речовина – тамсулозин гідрохлорид, вибірково блокує рецептори гладкої мускулатури передміхурової залози і сечового міхура.

Розслаблення призводить до зменшення симптомів хвороби, обструкції запалення і подразнення органу. Терапевтичний ефект настає через 10-12 днів. Біодоступність препарату – 100%.

Застосовується суворо за призначенням лікаря. Самолікування неприпустимо. Має багато побічних ефектів і протипоказань. Ціна за 10 ампул від 600 рублів.

Простаплант

Простамол Уно: інструкція із застосування, характеристики і аналоги

Німецький препарат на основі плодів пальми, який безпосередньо впливає на сечостатеву систему. Перетворення тестостерону в дигідротестостерон робить позитивний вплив на всі статеві органи.

Використовується для лікування і профілактики аденоми простати. Випускається в капсулах. Ціна упаковки від 455 рублів

Протипоказання

Простамол Уно і його дженерики, препарати в основі яких лежить одна діюча речовина, мають мінімальну кількість протипоказань, продаються в аптечній мережі без рецепта. Перш ніж приймати, потрібна консультація фахівця. Не можна використовувати без точного діагнозу.

Заборонено при:

 1. Алергічної реакції на компоненти препарату.
 2. Жінкам і підліткам до 18 років.
 3. При хворобах шлунка і кишечника – під наглядом фахівця.
 4. Не можна вживати при злоякісних новоутвореннях в простаті.

Синтетичні препарати, які володіють таким же терапевтичний ефект мають багато протипоказань. Їх застосування, має бути, погоджено з урологом. Безконтрольний прийом може призвести до погіршення стану здоров’я.

Передозування

Всі препарати цієї групи приймаються одноразово. Дотримання правила і часу прийому не заподіє побічних ефектів. Вважається, що при передозуванні може виникнути алергічна реакція, але таких випадків зареєстровано не було.

Синтетичні ліки треба приймати відповідно до інструкції і призначенням уролога. Самостійно збільшувати добову норму не можна. Передозування може викликати сильні побічні ефекти (блювота, діарея, проблеми з печінкою і нирками).

Відгуки

В інтернеті, пацієнти і фахівці, діляться своїми враженнями про препарат Простамол Уно і його аналоги.

Лікар уролог р Новгород

При аденомі простати ми часто призначаємо своїм пацієнтам препарати рослинного походження в комплексній терапії. Після зняття гострого перебігу хвороби такі ліки можна приймати тривалий період без шкоди для організму.

Сергій г.Курск

Мені поставили діагноз аденома простати, пропив два курси Простамола, відчув себе набагато краще. Ніяких побічних дій немає. Пропонували більш дешеві аналоги, але я не ризикнув. Вони ненатуральні, мають протипоказання.

 

Андрій р Самара

 

Свою проблему вирішив за допомогою Афалази. Славні на смак таблетки ефективно знімають неприємні відчуття при аденомі. Після кількох тижнів прийому нормалізувалися проблеми з сечовипусканням, спав набряк. Раджу спробувати.

Читайте нові статті на нашому сайті.

Як приймати “Простамол Уно”: інструкція, дозування, склад препарату, аналоги та відгуки

Простамол Уно: інструкція із застосування, характеристики і аналоги

 • 19 Жовтня, 2018
 • простатит
 • Ольга Симченко

Перш ніж визначити, як приймати «Простамол Уно», потрібно обов’язково знати, що собою являє цей препарат і для чого саме він застосовується. Це лікарський засіб, виготовлений на основі рослинних компонентів. Воно рекомендовано для чоловіків з проблемами простати.

Препарат «Простамол Уно» впливає на чоловічу потенцію і має протизапальну дію. Фахівці рекомендують застосовувати його для проведення профілактики хвороб статевих органів у чоловіків, а також усунення проблем з потенцією.

особливості препарату

Ліки «Простамол Уно» містить в своєму складі виключно натуральні компоненти, які не роблять негативного впливу на організм чоловіки. Відповідно до проведених досліджень, це засіб досить результативно в боротьбі з хворобами простати.

Простамол Уно: інструкція із застосування, характеристики і аналоги

Воно допомагає усунути запалення, а також виявляє протинабрякову дію. Ліки характеризується тим, що перешкоджає росту простати. Це доводять відгуки чоловіків, які вже випробували це засіб. При постійному застосуванні препарату відбувається поліпшення репродуктивних функцій, затихає запалення і зменшується набряклість простати.

Склад і форма випуску

Препарат «Простамол Уно» проводиться у формі капсул для прийому всередину. Вони мають щільну, непрозору оболонку червоно-чорного кольору. Усередині міститься рідина, що має коричнево-зелений відтінок і характерний аромат.

Простамол Уно: інструкція із застосування, характеристики і аналоги

В одній таблетці – 320 мг активної речовини і допоміжні компоненти. Капсули реалізуються в картонних пачках, що містять 1-4 блістери, в кожному з яких – 15 капсул. Основним складовим лікарського засобу є плоди повзучої пальми.

дія ліків

Таблетки «Простамол Уно» представляють собою дуже гарне симптоматичний засіб, яке результативно справляється з аденомою простати і простатит. Іноді його застосовують як допоміжний компонент в терапії функціонального порушення відтоку сечі.

Важливо точно розуміти, що препарат не здатний при монотерапії повністю вилікувати патологію. Головна його функція полягає в усуненні неприємною симптоматики. Основний діючий компонент впливає на простату відразу в декількох напрямках, а саме:

 • протинабрякові;
 • антиандрогенними;
 • противовоспалительном.

При регулярному прийомі препарату відновлюється гормональний баланс, що запобігає подальше збільшення простати в розмірах. Він знижує проникність судин, ступінь набряклості тканин. Ліки призупиняє протікання і запобігає утворенню запального процесу, а також стримує вироблення простагландинів, які провокують виникнення запалення.

Комплексна дія дає можливість швидко і результативно усунути гостру симптоматику хвороби, усунути її розвиток і запобігти виникненню ускладнень. Передміхурова залоза не збільшується, усувається набряклість, а також нормалізується процес сечовипускання. При цьому не відбувається ніякого негативного впливу на потенцію і статевий потяг.

показання

Згідно зі свідченнями до застосування, препарат «Простамол Уно» призначається чоловікам в разі:

 • порушення процесу сечовипускання при хронічному простатиті і аденоми простати;
 • комплексного лікування гіпертрофії простати;
 • терапії простатиту.

Результативно позбутися хвороби можна тільки в разі застосування ліків на початкових стадіях перебігу хвороби.

Простамол Уно: інструкція із застосування, характеристики і аналоги

Щоб зрозуміти, для чого «Простамол Уно» застосовується, важливо з’ясувати принцип дії цього лікарського засобу. Біологічно активні компоненти цього засобу позитивно впливають на підвищення потенції, пригнічення симптоматики запалення, а також зниження набряклості в простаті. Дія препарату «Простамол Уно» відбувається під впливом таких чинників, як:

 • уповільнення процесів зв’язування пролактину;
 • зупинка росту простати;
 • часткове блокування рецепторів, що впливають на виникнення запалення;
 • нормалізація тонусу сечовивідних шляхів;
 • зниження рівня проникності судин;
 • скорочення кількості позовів в туалет;
 • придушення порушень процесу мочевиведенія.

Читайте також:   Чому в чоловіка під час статевого акту падає член?

Завдяки досить широкому спектру дії препарат має гарне симптоматичне вплив на тканини простати. Варто відзначити, що ці ліки накопичувального дії, тому результат помітний приблизно через місяць з початку його прийому.

Показанням до застосування «Простамола Уно» є також хронічна форма простатиту. Цей засіб допомагає зменшити вираженість симптоматики, а також значно продовжити період ремісії.

Інструкція із застосування

Як приймати «Простамол Уно», пацієнтам повинен розповісти уролог, який призначає цей лікарський засіб. Чоловіки обов’язково повинні ретельно виконувати всі вимоги доктора.

Стандартна доза становить одну капсулу щодня. Бажано робити це в один і той же час. Відповідаючи на питання, як приймати «Простамол Уно», можна сказати, що потрібно пити таблетки після споживання їжі, запиваючи їх досить великою кількістю води. Заборонено розжовувати капсулу і пошкоджувати оболонку.

Загальна терапевтичний вплив багато в чому залежить від ступеня тяжкості станів, типу ураження, а також наявних симптоматичних проявів. Лікування може тривати досить тривалий час, період терапії призначається для кожного пацієнта окремо.

Доброякісна аденома простати відноситься до хронічних хвороб, які вимагають тривалого впливу. Для отримання необхідного результату капсули рекомендується приймати без перерв.

Простамол Уно: інструкція із застосування, характеристики і аналоги

Нормалізація самопочуття настає в основному через 4-6 тижнів, все залежить від початкового стану чоловіки. Результативність ліки відзначається через кожні 3 місяці. Якщо пацієнт забув вчасно випити ліки «Простамол Уно», то заборонено застосовувати подвійну дозу. При перериванні курсу терапії без призначення лікаря можуть повернутися всі негативні прояви хвороби.

При хронічному перебігу простатиту як приймати «Простамол Уно», визначає лікуючий доктор виходячи зі ступеня тяжкості захворювання. Ці ліки обов’язково призначається в рамках комплексної терапії. Досить приймати по 1 капсулі щодня 3 місяці.

При суміщенні ліки з іншими препаратами вдається домогтися дуже хороших результатів. Людина відчуває значне полегшення. В рамках профілактики також призначається по 1 капсулі щодня протягом місяця. При потребі після перерви в 2 тижні застосування «Простамола Уно» знову відновлюється.

При відсутності позитивної динаміки в процесі проведення терапії або посиленні симптоматики протікання хвороби потрібно обов’язково звернутися до лікаря для обстеження і призначення інших ліків.

Як приймати таблетки «Простамол Уно», вирішують окремо в кожному конкретному випадку, так як все залежить від особливостей протікання хвороби і загального самопочуття чоловіка.

Протипоказання

Таблетки «Простамол Уно» нешкідливі, так як вони складаються з натуральних компонентів. Саме тому протипоказанням є тільки лише несприйняття складових ліки. У такому випадку лікар підбирає аналоги.

Перед застосуванням препарату обов’язково потрібно пройти консультацію у лікаря. Не рекомендується нехтувати рекомендаціями уролога, так як це може спровокувати виникнення побічних проявів.

побічні прояви

Важливо зовсім точно розуміти, як приймати «Простамол Уно», щоб запобігти виникненню побічних проявів. Найчастіше ліки переноситься без проблем. Погіршення самопочуття спостерігається тільки при непереносимості складу лікарського засобу.

Простамол Уно: інструкція із застосування, характеристики і аналоги

Якщо почалася алергія на препарат, то обов’язково потрібно звернутися до лікаря. Уролог допоможе визначити особливість протікання проблеми і призначити необхідне лікування. В якості побічних проявів може виникнути нудота та біль у животі. Іноді можуть спостерігатися шкірні висипання.

Не рекомендується застосовувати препарат разом зі спиртними напоями, так як це може призвести до незворотних наслідків.

Передозування

Важливо проконсультуватися з лікарем щодо того, як приймати «Простамол Уно», щоб не було передозування ліками. На сьогоднішній день таких випадків виявлено не було.

Однак варто пам’ятати, що якщо чоловік прийняв одночасно кілька таблеток або не було дотримано інтервал між прийомами капсул і спостерігається погіршення самопочуття, то потрібно обов’язково звернутися до лікаря.

особливі вказівки

Існують певні правила прийому препарату «Простамол Уно», про які обов’язково потрібно пам’ятати пацієнтам. Ці ліки характеризується тим, що пригальмовує зростання аденоми простати, а також усуває запалення.

Однак варто пам’ятати, що препарат абсолютно ніяк не впливає на саме новоутворення. Воно також має мінімум побічних ефектів, не знижує тиск і не надає ніякої шкоди статевим функцій.

Капсули здатні знизити симптоматику, яка спостерігається при розвитку аденоми, а також запобігають інтенсивне розростання пухлини. Варто відзначити, що препарат ніяк не впливає на здатність пацієнта керувати автомобілем та складними механізмами, саме тому цілком можна ходити на роботу і водити автомобіль.

 

Дане ліки можна купити в аптеці без рецепта лікаря, проте все ж потрібна консультація фахівця, який точно зможе розповісти, від чого таблетки «Простамол Уно» і як правильно їх пити.

 

Препарат не має особливих правил зберігання. Для цього підійде звичайнісінька домашня аптечка, де знаходяться всі інші ліки. Температура при цьому повинна складати 10-25 градусів. В такому випадку капсули придатними до застосування залишаються протягом 3 років. Зберігати препарат потрібно в місці, недоступному для дітей.

Взаємодія з іншими ліками

Препарат «Простамол Уно» досить добре взаємодіє з іншими лікарськими засобами, саме тому його часто застосовують в рамках проведення комплексної терапії.

застосування свічок

При призначенні препарату «Простамол Уно», від чого допомагають капсули і свічки, а також те, як саме діє та чи інша лікарська форма, повинен знати кожен чоловік. Найчастіше ліки використовують у вигляді капсул. Набагато рідше застосовують таблетки, так як вони гірше і довше всмоктуються.

Також зустрічається лікарська форма «Простамол Уно» у вигляді свічок. Ректальні супозиторії вважаються найсильнішими, а також вони дуже швидко починають діяти. З огляду на все це, застосовувати їх можна тільки після проведення попередньої консультації з урологом.

Простамол Уно: інструкція із застосування, характеристики і аналоги

Спеціаліст розповість, як саме застосовувати свічки «Простамол Уно», а також яка дозування потрібно для проведення лікування.

Однак варто пам’ятати, що цей лікарський засіб застосовується тільки на перших двох стадіях перебігу захворювання. При цьому воно тільки доповнює основні лікарські засоби.

Саме тому при запущеній формі простатиту навіть свічки не принесуть бажаного результату.

Курс застосування ректальних супозиторіїв призначається виключно лікарем і може становити від декількох днів до декількох місяців.

аналоги препарату

У зв’язку з можливою непереносимістю лікарського засобу «Простамол Уно» може виникнути потреба підбору його аналога, який не поступається в результативності дії.

Хорошим препаратом вважається «Гарбеол», який випускається у формі желатинових кулястих капсул, що містять в своєму складі 30 мг олії гарбузового насіння. Найкращого результату можна досягти при використанні його на початковій стадії протікання хвороби. Крім того, ці ліки застосовується в рамках комплексної терапії для запобігання і лікування:

 • патологій печінки;
 • порушення відтоку жовчі;
 • погіршення ліпідного обміну.

Препарат також використовується як загальнозміцнюючий засіб при наявності патологій органів дихання, серцево-судинної системи і в разі проблем з шкірних покривів.

Ліки «таденан» являє собою рослинний засіб, що містить в своєму складі екстракт кори африканської сливи. Випускається цей медикаментозний препарат у формі капсул.

Застосовується для лікування незначних порушень процесу сечовипускання, які обумовлені наявністю доброякісної гіперплазії простати.

 

Протипоказанням є непереносимість окремих компонентів ліки.

 

Препарат «Простатилен» випускається у формі розчину для ін’єкцій. Він містить в своєму складі водний екстракт простати статевозрілих биків. Застосовується ці ліки для усунення хронічної форми простатиту, порушень процесу сечовипускання, аденоми простати, а також безпліддя.

Хорошим лікарським засобом вважається «Гентос». Результативність у нього точно така ж, як і у «Простамола». Для досягнення необхідного терапевтичного результату його потрібно пити тривалий час.

Хорошим аденоблокатором, який допомагає швидко усунути запалення і набряклість, вважається «Омнік». Це синтетичне ліки, які діють набагато швидше, ніж «Простамол Уно». Його часто призначають разом з рослинними і гомеопатичними засобами. В основному обидва цих лікарських засоби застосовуються в рамках комплексної терапії при аденомі простати.

Рекомендується разом з «Простамолом Уно» і «гентос» прийматимуть «Витапрост». Завдяки комплексній дії рослинних компонентів і антибактеріальних засобів можна досить швидко усунути ознаки аденоми і нормалізувати процес сечовипускання.

 

Препарат «Простаплант» успішно бореться з хворобами передміхурової залози. Ці ліки дуже добре усуває запалення і набряклість. Воно має дуже хороші відгуки пацієнтів.

 

Однак призначати його обов’язково повинен тільки уролог, так як можуть виникати різні побічні прояви при неправильному його застосуванні. Заборонено приймати його при індивідуальній непереносимості діючих компонентів.

Побічні прояви можуть також спостерігатися при одночасному прийомі із спиртними напоями.

Препарат «Пермиксон» продається в розчинних капсулах або таблетках. Ці ліки дуже швидко усуває набряклість, запалення, а також наявні ознаки хвороби. Препарат «Пермиксон» вважається прямим аналогом «Простамола Уно». Відмінність полягає лише в тому, що перший дещо слабше і містить набагато менше активної речовини.

Простамол Уно: інструкція із застосування, характеристики і аналоги

Відгуки і вартість

Вартість капсул становить 650-1650 рублів за упаковку, все залежить від фасування препарату. Ціна ліки досить висока, саме тому багато хто воліє купувати аналоги розглянутого лікарського засобу.

Згідно відгуками пацієнтів і фахівців, цей препарат відрізняється високою результативністю, низьким рівнем побічних проявів і мінімумом протипоказань.

Урологи говорять про те, що результат застосування препарату можна помітити не раніше ніж через місяць з початку його прийому. Побічні реакції спостерігаються в основному у тих пацієнтів, які порушують правила прийому ліків, зазначені в інструкції виробника.

 

Хороша переносимість препарату дає можливість призначати його майже всім чоловікам, які страждають від хвороб простати.

 

Найбільший рівень результативності відзначається у пацієнтів, які проходять комплексну терапію, до складу якої входить «Простамол Уно». Лікарі кажуть про те, що без попереднього повноцінного обстеження прийом лікарського засобу може негативно вплинути на організм людини.

Препарат дозволений до застосування тільки після призначення урологом, який зможе визначити необхідні дозування, а також час проведення терапії. Самолікування не принесе необхідного результату і призведе до потреби додаткового лікування.

 

Згідно відгуками пацієнтів, капсули «Простамол Уно» забезпечують швидкодію, вони зручні в застосуванні, а також є можливість використовувати їх для проведення лікування, а також як профілактичний засіб.

 

Однак є і негативні відгуки, так як деякі пацієнти говорять про те, що для досягнення стійкого ефекту терапія повинна бути досить тривала. Але важливо те, що ліки має мінімум побічних проявів та мінімальними ризиками навіть при перевищенні дозування.

Читайте також:   аспермія або відсутність сперми у чоловіків – причини виникнення та способи лікування

Простамол Уно – інструкція із застосування, показання, протипоказання, побічні дії, препарати аналоги

Простамол Уно: інструкція із застосування, характеристики і аналогиКоли поставлений діагноз «хронічний простатит» або «аденома передміхурової залози», багато чоловіків впадають у відчай. Сучасна медицина пропонує безпечне і досить ефективний засіб, який називається Простамол. Препарат має ряд властивостей, завдяки яким відбувається пригнічення росту атипових клітин, зменшується набряклість тканин і запальний процес, що протікає в них. Застосовується для лікування простатиту – симптоми захворювання досить виражені. Багато пацієнтів залишають про результати застосування ліків простамол уно відгуки, в яких вони діляться своїми враженнями.

Препарат вважається безпечним при застосуванні, оскільки його дія ґрунтується на активних властивостях екстракту плодів карликової пальми Sabal Serrulata або Serenoa Repens. Але Простамол – лікарський препарат, а не біологічно активна добавка.

Отримати повну картину про активність препарату можна, якщо вивчити всі характеристики ліки Простамол: інструкцію із застосування, ціну, коментарі та список підібраних для Простамола аналогів, а також думка фахівців.

При найближчому вивченні характеристик Простамол уно інструкція пропонує розглянути наступні інформаційні категорії: форми випуску, вартість, показання до застосування, протипоказання, побічна дія, вплив на властивості інших ліків, аналоги.

Загальні характеристики препарату

Які існують форми випуску препарату? Препарат випускається в капсулах по 30 штук в упаковці. Можна купити простамол на 1 місяць лікування, відповідно на 2 і на 3, так як передбачені упаковки ліків по 30, 60 і 90 капсул. В 1 капсулі міститься 320 мг лікарського речовини. Крім цього є ще Простамол свічки. Разом з препаратом Простамол інструкція йде в комплекті.

вартість препарату

В аптеці Простамол можна купити без пред’явлення рецепта. Простамол уно ціна за 30 капсул в середньому становить 700 рублів.

 • За 60 капсул Простамола – ціна в середньому становитиме 1250 – 1300 рублів.
 • За 90 капсул 1800 – 1900 рублів простамол ціна – відгуки пацієнтів підтверджують думку про те, що набагато зручніше придбати відразу 90 капсул.
 • З іншого боку, у відгуках кажуть про побічну дію ліків у вигляді алергії, тому краще купити препарат у мінімальній кількості (якщо мова йде про перший прийомі препарату).

Умови зберігання препарату

Як і всі інші ліки, не варто залишати простамол в місці, де є вільний доступ для дітей і багато сонячного світла. Ліки зберігає свої активні властивості в нерозпечатаному вигляді протягом 3-х років, якщо дотримуватися температурного і світловий режим. Температура повітря в місці, де зберігається препарат, повинна бути в межах + 10-25ОС.

Основні показання та протипоказання

Захворювання простати: простатит, аденома передміхурової залози – ось основні показання до застосування Простамола. Простамол приймають також як профілактичний засіб при хронічній формі простатиту.

Простамол Уно: інструкція із застосування, характеристики і аналогиСхематичне зображення аденоми прояви передміхурової залози

Не варто нехтувати думкою фахівця, відвідування уролога – вирішення проблеми наполовину. Адже тільки лікар знає точно як лікувати простату і призначить найефективніші ліки від простатиту. Можливо знадобиться комплексна терапія. Може не підійти Простамол – аналогом тоді доведеться його замінити.

Простамол уно – інструкція із застосування дає ключові аспекти дії і призначення препарату, але вона не враховує індивідуальні особливості кожної людини, на відміну від лікарських рекомендацій.

Протипоказання

Не слід приймати ліки, якщо є присутнім ризик виникнення алергічної операції на його компоненти. Якщо приймати препарат неможливо, тоді доведеться підібрати препарату Простамол Уно аналоги.

Побічні дії і передозування

Прийом препарату може дати побічний ефект, який проявляється в дерматіческіх подразненнях. Це, швидше за все, не побічний ефект, а реакція організму на ліки.

Про це говорять Простамол відгуки, оскільки в деяких випадках у пацієнтів з’являється висип на шкірі, яка супроводжується свербінням і палінням. Можна використовувати антигістамінні засоби, мазі і крему, щоб перелічити ці симптоми. Досить рідко побічна дія проявляється у вигляді печії, нудоти і позивів до блювоти, болі у верхній частині живота (верхня область шлунка).

Може проявитися гінекомастія оборотного течії.

При появі вищеперелічених, супутніх лікування Простомолом симптомів, слід обов’язково повідомити це своєму уролога. При дотриманні всіх рекомендацій лікуючого уролога передозування препарату неможлива.

Простамол Уно: інструкція із застосування, характеристики і аналогиАфала, Біопрост і Вітаплюс є аналогами препарату Простамол Уно

Чи існують якісь особливості взаємодії з іншими ліками при одночасному прийомі? Простамол не вступає в реакції з іншими ліками, не посилює і не послаблює їх дії.

При ризику алергії варто ознайомити лікаря зі своїми побоюваннями.

Простамол уно: інструкція із застосування (офіційна)

Простамол Уно: інструкція із застосування, характеристики і аналогиПеревагою даного препарату є його дозування. Наприклад, простатит – як лікувати або лікування аденоми, спосіб застосування та дозування не відрізняються. Приймають по 1 капсулі препарату 1 раз в день після їди. Капсули призначені для перорального вживання. Не слід розжовувати капсулу, її необхідно проковтнути і запити водою.

Що стосується свічок Простамол Уно – відгуки лікарів про дану формі препарату більш оптимістичні. Свічку вводять в ректальное отвір бажано перед сном. Правильно буде приймати ліки в один і той же час.

Думки з приводу ефективності Простамола поділяються. Одні лікарі вважають його малоефективним ліками при лікуванні хронічного простатиту і аденоми простати, але досить результативним при профілактиці простатиту.

Інші лікарі вважають, що Простамол дасть хороший ефект при комплексному лікуванні захворювань простати. У будь-якому випадку, приймаючи Простамол – інструкцію із застосування капсул або свічок повинен давати тільки лікуючий лікар.

Препарати аналогічної дії

Вартість препарату Простамол досить висока, він може бути відсутнім в аптеці, на момент прийняття лікування може розігратися алергія – це аргументи для того, щоб скласти перелік до Простамол Уно аналогів російських – ціна яких може бути більш прийнятною. наприклад,

 • Витапрост форте супозиторії, ціна за 10 шт. – від 972 рублів;
 • Біопрост супозиторії ректальні, ціна за 10 шт. – від 458 рублів;
 • Афала, 100 таблеток – від 332 рублів.

Якщо потрібно замінити Простамол – аналоги дешеві завжди можна підібрати, але робити це повинен тільки фахівець. Лікар може порекомендувати інші препарати зарубіжних виробників, які призначені для лікування захворювань передміхурової залози.

 • Аденорму, капсули 30 шт. – від 442 рублів;
 • Просталін Форте, свічки 5 шт. – від 216 рублів;
 • Спеман, таблетки 100 шт. – від 240 рублів;
 • Просталад настоянка 100 мл – від 100 рублів (виробництво Україна);
 • Аденома-Гран 10 мг – від 120 рублів,
 • Простагол, дієтична добавка, 30 т – від 338 рублів;
 • Урорек, 30 капсул, 4 мг / 8 мг – від 859 рублів;
 • Простакер, капсули, 320мг, 30шт., – від 645 рублів.

Як вибрати – Афала або Простамол – що краще? На це питання тільки доктор дасть адекватну професійну відповідь. А також завжди допоможе отримати необхідну інформацію до препарату Простамол інструкція із застосування – ціна – відгуки пацієнтів про препарат.

Рекомендуємо також статтю: Мірамістин – інструкція із застосування

Відео: Бесіда з Неумивакіна А.П. про аденому передміхурової залози

Простамол уно

Діюча речовина

– екстракт плодів пальми повзучої (Serenoa repens)

Склад і форма випуску препарату

Капсули м’які желатинові, овальні, з світлонепроникної двокольорового червоно-чорної оболонкою; вміст капсул – зеленувато-коричнева рідина з характерним запахом.

1 капс.
спиртовий екстракт плодів пальми повзучої (9-11: 1) 320 мг

Допоміжні речовини: желатин сукцінілірованний, гліцерин, вода очищена, титану діоксид, барвник заліза оксид чорний, барвник яскраво-червоний (Понсо 4R).

15 шт. – блістери (1) – пачки картонние.15 шт. – блістери (2) – пачки картонні.

15 шт. – блістери (4) – пачки картонні.

Фармакологічна дія

Екстракт плодів рослини Serenoa repens. Неконкурентний інгібітор 5-альфа-редуктази 1-го типу. Порушує перетворення тестостерону в дигідротестостерон, стимулюючий проліферацію клітин передміхурової залози.

Володіє антиандрогенними властивостями, які вибірково проявляються на рівні передміхурової залози. Не викликає змін гормонального балансу в крові, не впливає на гіпоталамо-гіпофізарну систему.

 

Надає також протизапальну дію, зменшуючи синтез простагландинів за рахунок інгібування активності фосфоліпази А-2 і вивільнення арахідонової кислоти, зменшує проникність судин і набряк тканини залози. Володіє антиестрогенної активністю.

 

Сприяє зменшенню інтенсивності симптомів доброякісної гіперплазії передміхурової залози і зменшення її розмірів.

Фармакокінетика

У зв’язку зі складним складом екстракту Serenoa repens, всі компоненти не можуть бути простежені за допомогою маркерів уфармакокінетичних дослідженнях.

показання

Порушення сечовипускання, що виникають при доброякісної гіперплазії передміхурової залози.

Протипоказання

Підвищена чутливість до Серені повзучої.

дозування

Всередину – по 160 мг 2 рази / добу (вранці і ввечері) під час їди. Тривалість курсу лікування не менше 30 днів.

З боку травної системи: в окремих випадках – нудота, печія, болі в шлунку, особливо при прийомі натщесерце.

лікарська взаємодія

Не виявлено антагонізму екстракту Серено повзучої і препаратів з груп, які найбільш часто вживаються при лікуванні дизурії, обумовленої доброякісну гіперплазію передміхурової залози: антибіотиків, уроантісептіков і протизапальних засобів.

особливі вказівки

 • Застосовують тільки для лікування дорослих чоловіків; не застосовують у жінок і дітей.
 • Перш ніж почати курс лікування необхідно переконатися, що патологія носить доброякісний характер.
 • З обережністю слід застосовувати у пацієнтів із захворюваннями шлунково-кишкового тракту в анамнезі.

Вагітність і лактація

Застосовують тільки для лікування дорослих чоловіків; не застосовують у жінок.

Застосування в дитячому віці

Застосовують тільки для лікування дорослих чоловіків; не застосовують у дітей.

Перед застосуванням препарату Простамол уно засноване на офіційно затвердженій інструкції по застосуванню і затверджено компанією-виробником.

Помітили помилку? Виділіть її та натисніть Ctrl + Enter.

Добавить комментарий

Ваш e-mail не будет опубликован. Обязательные поля помечены *