Здоров'я

Таблетки Дицинон при геморої: склад, спосіб застосування і відгуки про ефективність препарату

Капілярні кровотечі можуть мати варіативну етіологію. На сьогоднішній день існує безліч препаратів, які допомагають нормалізувати стан пацієнта при даній патології. Багато лікарів вибирають «Дицинон», який відрізняється високою результативністю і м’яким впливом на організм. Розглянемо його основні властивості, склад і побічні ефекти.Застосування таблеток Дицинон при геморої

Зміст Показати

Опис і склад

Таблетки «Дицинон» відносять до категорії гемостатичних засобів. Головним діючим елементом є етмазілат, кожна таблетка містить у собі основний компонент в обсязі 250 мг.Вспомогательнимі частинками є:

 • Лимонна кислота, яка не має водній основи;
 • Кукурудзяний крохмаль;
 • Повидон К25;
 • Стеарат магнію;
 • 60 мг лактози.

При взаємодії всіх розміщених в складі компонентів забезпечується посилене дію, гарантований результат. Таблетки представлені у вигляді двоопуклої форми, мають білий відтінок, зручні в іспользованіі.Стоіт відзначити, що терміни зберігання дицинона складають 5 років, починаючи з дати, вказаної безпосередньо на упаковці. Температурний режим місця зберігання не повинен перевищувати показники, рівні 25 градусам.

характеристика фармакодинамики

Застосування таблеток Дицинон при гемороїАктивна речовина препарату (етамзілат) – це компонент, який має наступні дії:

 1. гемостатичний;
 2. антігеморрагіческім;
 3. Антігопротекторное.

Крім того, головний діючий компонент сприяє нормалізації рівня проникності судинних стінок, сприятливо впливає на процеси мікроциркуляції. Під час роботи препарату починається активація формування тромбоцитів, які в результаті виділяються з тканин кісткового мозга.Діцінон сприяє підвищенню адгезії тромбоцитів, має безпосередній вплив на стабілізацію капілярних стінок, знижує рівень їх проникності, загальмовує синтезування простагландинів, які активують процес дезагрегації тромбоцитів, надають стимулюючу дію на вазодилатації, – саме це значно знижує крововтрати, а також зменшує тривалість кровотеченій.Медікамент подвоює швидкість формування первинних тромбів, що робить їх ретракцію ще сильніше.Дія активних компонентів не поширюється на рівень концентрації фібриногеном в крові, а також не має впливу на протромбіновий час. Якщо засіб приймається повторно, то може посилитися утворенню тромбів.

Клінічні дослідження показали, що етамзілат, що входить в хімічний склад дицинона не має ніякого відношення до складових крові на периферії, а також до її ліпопротеїнів і білків.

На тлі лікування цим препаратом можуть трохи знизитися швидкісні показники еритроцитів. Ліквідація рідини трохи зменшується, загальмовується процес діапедезу формених компонентів плазми крові з судин, помітно поліпшується мікроціркуляція.Спеціалісти відзначають: при лікуванні цим засобом не виникає сосудосуживающего еффекта.Благодаря антигіалуронідазною властивостям і можливості стабілізувати аскорбінову кислоту, Дицинон не допускає руйнування капілярів і запускає процес утворення мукополісахаридів , що мають велику молекулярну маса, при прийомі таблеток помітно збільшується резистентність капілярів, вони втрачають колишню крихкість, стають міцнішими і витривалішими.

Після того, як пацієнт прийняв таблетку, найвищою концентрацією компонентів зі складу буде близько 15 мг в мл, такий ефект створюється вже через 4 години після прийому препарату всередину. Одним з переваг даного засобу є те, що воно практично не всмоктується.

Приблизно 96,6% етамзілата взаємодіє з білком, який міститься в крові. Вчені не встановили, чи проникає діючий компонент в грудне молоко, саме тому період лактації є поки прямим протипоказанням до прийому, щоб запобігти можливій побічну реакцію. Застосування таблеток Дицинон при гемороїВажливо знати, що фахівці не проводили клінічні дослідження за участю пацієнтів, які страждають від патологій печінки або почек.Іменно тому даної категорії хворих варто бути більш уважними при призначенні даного засобу.

показання

В яких випадках доктор призначає «Дицинон»? Основними показаннями для прийому таблеток є:

 • Профілактичні заходи при ймовірності розвитку капілярної кровотечі;
 • Лікування капілярної кровотечі;
 • Оперативні маніпуляції з наявністю ускладнень у вигляді кровотечі;
 • Ознаки гематурії;
 • метрорагія;
 • Внутрішньоматкове кровотеча;
 • Кровотеча з носу;
 • Підвищена кровоточивість ясен;
 • Виділення блювотних мас з домішками крові;
 • Мелена.

Застосування таблеток Дицинон при гемороїКапілярна кровотеча Застосування таблеток Дицинон при гемороїКровотеча з носа Застосування таблеток Дицинон при гемороїМетрорагія Застосування таблеток Дицинон при гемороїВнутрішньоматкове кровотеча Застосування таблеток Дицинон при гемороїОзнаки гематурії Застосування таблеток Дицинон при гемороїБлювота з кров’ю

Протипоказання

Препарат заборонений до прийому:

 1. При високій чутливості організму по відношенню до елементів, що входять в хімічний склад Діціон;
 2. Ознаки гострої порфірії;
 3. Наявність гемобластоза;
 4. тромбоз;
 5. тромбоемболія;
 6. Непереносимість лактози;
 7. Брак лактази;
 8. Порушення в процесах, що регулюють всмоктування галактози і глюкози;
 9. Дитяча вікова група до 3 років.

При лікуванні дицинона слід бути обережними тим, хто:

 • Має схильність до тромбозу;
 • Приймає антикоагулянти;
 • Страждає від патологій печінки;
 • Має в анамнезі хронічні хвороби нирок.

Застосування таблеток Дицинон при гемороїЛікарі настійно рекомендують перед тим, як почати приймати таблетки, вивчити інструкцію, переконатися у відсутності протипоказань, грамотності обраної дозування.

Побічні ефекти

Препарат пройшов усі дослідження і тестування, передбачені вимогами Всесвітньої Організації Охорони здоров’я. З невеликою ймовірністю можуть виникнути такі побічні ефекти:

 1. Проблеми з функціонуванням органів травлення;
 2. Блювота і нудота;
 3. Сильна діарея;
 4. Висип на шкірних покривах;
 5. Нервовий розлад;
 6. Головні болі;
 7. Парестезія нижніх кінцівок;
 8. Порушення роботи серця;
 9. Проблеми з судинами;
 10. Різке зниження показників артеріального тиску;
 11. Прояв артралгії;
 12. Початок агранулоцитозу;
 13. астенія;
 14. Лікарська лихоманка.

Блювота і нудота Висип на шкірі Сильна діарея Нервовий розлад Головні болі Порушення роботи серця Проблеми з судинами Лікарська ліхорадкаПочему можуть виникнути негативні реакції організму на препарат:

 • Невірно виявлено діагноз, розпочато неграмотне лікування, яке суперечить анамнезу;
 • Виникла алергія на окремі компоненти, які включає склад Діціон;
 • Перевищена рекомендоване дозування;
 • Пацієнт займається «самолікуванням», приймає засіб без консультації фахівця;
 • Спільно з Діціон приймають медикаментозні засоби, які не можуть взаємодіяти з активними речовинами кошти.

Що робити?

 1. В першу чергу, необхідно викликати швидку медичну допомогу;
 2. До приїзду фельдшерів потрібно надати першу допомогу хворому;
 3. Важливо пити багато води, особливо, якщо почалася діарея і блювота, – такі симптоми часто призводять до зневоднення;
 4. При лікарської лихоманці необхідно зняти зайвий одяг, що не утеплятися, обтирати пацієнта теплою водою;
 5. Заборонено приймати знеболюючі, нудоти кошти без призначення лікаря.

Важливо знати

Перед тим, як прописати медикамент, доктор повинен переконатися в правильності встановленого діагнозу, провести ретельну діагностику, щоб виключити можливість наявності інших причин, які могли спровокувати капілярний кровотеченіе.Діцінон абсолютно марний, якщо у пацієнта діагностовано тромбоцитопенія. Якщо у хворого є виражені геморагічні ускладнення, причиною яких стало перевищення дози антикоагулянту, то медики використовують специфічні антидоти.

При наявності порушень процесів згортання крові препарат допускається до використання, однак, в комплексі повинні проводитися ін’єкції, які ліквідують брак або порушення фактора згортання.

Так як не проводилися тестування серед пацієнтів з хворобами нирок або печінки, то препарат використовується під суворим контролем лікаря, або підбирають інше лекарство.Ісключается самостійне застосування дицинон, медикамент продають тільки при наявності рецепта, який виписує доктор на підставі анамнезу хворого.

Переваги «дицинона»

Чому лікарі виділяють цей медикамент серед інших? На це є кілька основних причин:

 • Швидкий ефект, що вкрай важливо при кровотечах, адже втрата крові може привести до несприятливих наслідків;
 • Зручність застосування;
 • М’яка дія;
 • Безпечний склад, дія якого не порушує роботу внутрішніх органів;
 • Гарантований результат;
 • Мінімальна кількість протипоказань та побічних реакцій;
 • Прийнятна вартість.

Всі перераховані властивості допомагають ліквідувати патологічні процеси в найкоротші терміни. Гарантовано повне відновлення.

Відгуки

Відгуки пацієнтів і медиків – найвірніше доказ того, наскільки ефективний препарат, які побічні ефекти можуть виникнути. Якщо вивчити враження тих, хто лікувався цим засобом, можна зробити висновки, чи варто віддавати перевагу саме цього лікарського засобу. Кирило Олексійович, 44 роки“Доброго часу доби! У своїй лікарській практиці я часто призначаю медикамент «Дицинон», якщо у хворого виявлено капілярна кровотеча, що має різну етіологію. Я вважаю, що даний препарат відноситься до передових медикаментів, так як дає гарантовані результати, легко переноситься пацієнтами, не впливає на забезпечення внутрішніх процесів в організмі. Намагаюся уникати терапії «дицинона» тільки у тих пацієнтів, хто страждає від патологій печінки, нирок, – тільки через особисту занепокоєння, так як виробник не дає інформації про клінічні випробування серед даної групи населення. В інших випадках раджу виключно Дицинон. » Юлія, 37 років«Мені дуже допомогло це засіб, коли я проходила відновний курс після порожнинної операції. Препарат працює непомітно, ніяких побічних реакцій не виникло. За словами лікаря, клінічна картина змінилася в позитивну сторону. Дуже рада, що є такий медикамент, який справляється навіть з найсильнішими капілярними кровотечами. » Олег Борисович, 56 років«Так вийшло, що я був госпіталізований в хірургічне відділення, де було виявлено кровотечі. На жаль, маю проблеми зі згортанням крові, тому спільно з Діціон використовували додаткові препарати. Моє самопочуття покращилося швидко, різко пішов на поправку. Помітив, що всі лікарі хвалять цей препарат, не дарма! Мені дійсно допоміг Дицинон, однак, приймати варто виключно слідуючи схемою, щоб не виникло алергії або передозування. »

Як правильно пити Дицинон при геморої

Дицинон при геморої – один із засобів, призначених для зупинки кровотечі. Ця проблема – основна ознака освіти гемороїдальних вузлів і тріщин, часто саме по ньому людина виявляє у себе заболеваніе.Появленіе анальних кровотеч – вагомий привід звернутися до лікаря, незважаючи на незручність, інакше в подальшому ситуація може стати по-справжньому опасной.Діагностіка буде здійснюватися при допомоги:

 • огляду;
 • аноскопіческіх досліджень кінцевого відділу прямої кишки;
 • колоноскопії товстої кишки;
 • ректороманоскопии.

Після цього буде підібраний індивідуальний курс лікування.

Небезпека, причини та види гемороїдальних кровотеч

Застосування таблеток Дицинон при геморої

На перших етапах виникнення небезпеку порівняно невелика. Кровотечі в цей період є окремі краплі або мазки на туалетному бумаге.Позже можуть виникнути проблеми:

 1. Серйозні втрати крові.
 2. Поява і зростання болів.
 3. Гнійні освіти.
 4. Температура.

Самі по собі такі кровотечі можуть вказувати не тільки на геморой, але навіть на рак або пошкодження цілісності прямої кишки, тому навіть якщо вони тимчасово припиняються, ні в якому разі не можна відмовлятися від відвідування врач.Среді основних причин виникнення кровотеч:

 1. Пошкодження гемороїдальних вузлів при випорожненнях (відповідно, чим частіше людина ходить в туалет, тим менше шанс, що вони заживуть, і вище ймовірність серйозних кровотеч і запалень).
 2. Виникнення ерозій і тріщин як наслідок стоншування стінок судин (така проблема найчастіше викликається уповільненим венозних кровотечею і кров’яними застоями).
 3. Довготривала діарея, що провокує потоншення і запалення стінок кишечника.
 4. Надриви кишечника і країв анального отвору через надмірне напруження при випорожненні.

Кров, як правило, залишається на білизну, на калі і на туалетному папері. Чим більше серйозніше кровотеча відкрилося, тим складніше його остановіть.Существуют 2 різних види гемороїдальних кровотеч, які вимагають відмінностей в підходах до їх лікування.

Зовнішнє внутрішнє
Можна визначити самостійно. Гемороїдальні вузли знаходяться біля самого анального отвору і випадають з нього. Часом кровотеча такого типу виникає через наявність анальних тріщин. Діагностується тільки фахівцем після внутрішнього інструментального огляду. Гемороїдальні вузли розташовані в глибині кишкового відділу.

Який би не був тип кровотечі, його слід зупинити якомога швидше.

 

Проблема зупинки гемороїдальних кровотеч

Застосування таблеток Дицинон при гемороїІснує кілька загальноприйнятих способів, які допомагають зупинити кровотечу при геморої, що знаходиться на початковому етапі розвитку:

 1. Промивання крижаною водою або використання холодного компресу. Це допомагає звуження судин при зовнішньому кровотечі. Використовувати компрес довгий час не варто: це може викликати загострення запалення.
 2. Використання гемостатичну губки, в основі якої борна кислота і Фурацилин. Вона забезпечує зупинку крові, загоєння ран і антисептичну дію. Її застосовують, прикладаючи до анального отвору (не більше ніж на 1 хвилину) або поміщаючи всередину, де вона поступово розсмоктується.

При повторенні регулярних кровотеч можна приготувати крижані свічки на основі води, змішаної з в’язким відваром. Така суміш заливається в паперові конуси і заморожується. Для зняття паперу її досить на мить помістити в окріп. Поміщати їх всередину не слід довше, ніж на 5 секунд.

Медичні препарати

Серед медичних препаратів, які допомагають впоратися з кровотечами і уникнути їх, використовуються ті, які здатні забезпечити:

 • звуження судин;
 • розм’якшення калових мас;
 • підвищення кишкового тонусу;
 • зниження больового синдрому.

Найбільш популярні такі їх види:

Форма випуску приклади препаратів
мазь Реліф, мазь Вишневського, Гепаринова мазь
гель Мастокрель
крем Проктоніс
Таблетки, а також ампули для ін’єкцій Дицинон, Вікасол

Застосування таблеток Дицинон при геморої

Дицинон при геморої часто використовується в ході комплексного лікування. Він випускається у формі таблеток і, завдяки своєму ефективному зупиняють кров впливу, часто застосовується в екстрених випадках, коли кровотеча зайшло вже досить далеко.Порой препарат називають також Етамзилат: два цих ліків мають абсолютно ідентичним составом.Норми прийому виглядають так:

вік Кількість (мг / добу) Кількість (таблеток / добу)
Старше 12 років 10-20 мг / кг (250-500) 1-2
Старше 12 років з сильною кровотечею 750 мг 3
Старше 12 років з кровотечею, що вимагає екстрених заходів до 1500 мг 6
З 3 до 12 років ½ дорослої дози

До 3 років пити його не можна. Також протипоказаний для прийому дітям, які страждають від лейкозів або саркоми.Не слід допускати ситуацію, при якій його пила б жінка, яка готується до операції шийки маткі.Может провокувати:

 • запаморочення і головні болі;
 • нудоту;
 • оніміння ніг.

Приймати його необхідно виключно за рекомендацією лікаря. Видається за рецептом.

Народні засоби і профілактика

Серед народних засобів, що сприяють зупинці гемороїдальних кровотеч і їх профілактиці, такі:

складові Спосіб приготування
 • календула – 2 ст. л;
 • окріп – 1 ст
Залити календулу і настоювати протягом 5 годин.
 • деревій – 1 ст.л;
 • окріп – 1,5 ст
Кип’ятити траву 15 хв, після чого залишити остигати. Відвар проціджують і додається води до 1 ст загального обсягу.
 • ромашка – 1 ст. л;
 • окріп – 1 ст
Залити ромашку і настоювати до охолодження. Після процідити.
 • кора дуба – 2 ст.л;
 • польовий хвощ – 1 ст. л;
 • корінь валеріани – 1 ст.л;
 • окріп – 0,5 л.
Компоненти заливаються окропом і 30 хв тримаються на водяній або паровій бані. Настоюються до охолодження і проціджують.

Застосування таблеток Дицинон при гемороїОтримані в результаті відвари використовуються як:

 1. Примочки.
 2. Мікроклізми.
 3. Обмивання.

Підходити до них слід з обережністю, уникаючи тих, які можуть викликати особисту непереносімость.Профілактіка кровотеч при геморої включає в себе і зміни в раціоні, пов’язані з тим, що деякі продукти викликають приплив крові до статевих органів і підвищення тиску в вузлах.

Слід відмовитися від Слід більше вживати
 • гостра їжа;
 • їжа, що містить багато приправ і прянощів;
 • копченості;
 • консервовані овочі;
 • алкоголь;
 • солодощі;
 • борошняні вироби;
 • квас;
 • капуста;
 • боби;
 • горох;
 • кукурудза;
 • редиска.
 • зелень;
 • свіжі ягоди та овочі;
 • курагу, чорнослив;
 • хліб з висівками;
 • каші на воді;
 • бульйони;
 • нежирні йогурти і кефір.

Це забезпечить нормалізацію процесу дефекації і знизить імовірність виникнення кровотеч, а також больовий синдром при випорожненні.

препарат Дицинон

Діціон – це препарат, розроблений для зупинки кровотеч різного походження. Він випускається у формі таблеток і розчину для ін’єкцій, а приймати його слід строго за приписом врача.Актівние речовини цього кошти надають комплексний вплив на якість і властивості крові, при цьому не підвищує ризики утворення тромбів. Ліки можуть використовуватися як для надання екстреної допомоги пацієнту, так і для тривалого прийому курсом.В залежності від показань, можуть бути призначені таблетки або уколи Дицинон при кровотечі.

Склад і механізм дії препарату

Основна діюча речовина препарату – етамзілат. Ця речовина має виражену гемостатичну дію і використовується як засіб першої допомоги при кровотечах різної етіології. Механізм його роботи полягає в зменшенні обсягу крововтрати і швидкої зупинки кровотечі. При попаданні в організм він викликає ряд змін на клітинному рівні:

 • прискорює перший етап зупинки крові (гемостазу) за рахунок швидкого взаємодії внутрішньої поверхні судин (ендотелію) з тромбоцитами;
 • покращує процеси адгезії (склеювання) тромбоцитів з ендотеліальними клітинами;
 • зменшує проникність судин і особливо капілярів, для зниження ступеня втрати рідини;
 • гальмує вироблення простагландинів – з’єднань, які провокують розширення капілярів і збільшують їх проникність.

Тромбоцити – це кров’яні клітини, які мають підвищену здатність до адгезії. Вони формують тромби, які є основним захисним механізмом проти крововтрат при пошкодженні судинних стенок.Діцінон прискорює формування первинного тромбу – щільного згустку крові, необхідного для закупорки сосуда.Препарат не викликає звуження судин і не впливає на процеси згортання крові, тому не може ставати причиною тромбозу .Довідка! Дицинон корисний при кровотечах, які супроводжуються запальними реакціями. Він блокує синтез гістаміну, тим самим не допускаючи підвищення проникності судинних стінок.

Показання до застосування

Дицинон – це універсальний засіб, яке підходить до застосування будь-якому віці. Спектр його дії поширюється на всі ситуації, що вимагають негайної зупинки кровотечі або поліпшення властивостей крові. Препарат можна приймати як разово, так і курсом. Його призначають при наступних випадках:

 • після хірургічного втручання для прискорення загоєння судин;
 • капілярні кровотечі будь-якого походження та локалізації;
 • легеневі та кишкові кровотечі;
 • в стоматології – для зменшення кровоточивості ясен;
 • деяким пацієнтам призначають Дицинон при геморої або занадто інтенсивних менструаціях для профілактики;
 • недоношеним дітям – для зниження ризиків перивентрикулярного кровотечі.

Препарат може входити в комплексну схему лікування різних захворювань крові. Так, він корисний при підвищеному ризику інсульту і в період відновлення після нападу. Він покращує властивості крові і дозволяє запобігти небезпечним осложненія.Также його призначають при геморагічному діатезі – захворюванні, яке протікає зі зменшенням міцності судин і частим появ гематом навіть при незначному впливі на капіляри. Засіб допомагає при пошкодженні як поверхневих підшкірних капілярів, так і більш глибоких сосудов.Также показанням до його застосування можуть ставати часті носові кровотечі. Застосування таблеток Дицинон при гемороїДицинон в формі розчину для ін’єкцій зручний для застосування для новонароджених і при екстрених ситуаціях

Інструкція по застосуванню

Препарат продається в аптеках в двох формах. Таблетки містять 250 мг діючої речовини, розчин для ін’єкцій – по 250 мг етамзілата на 2 мл. Розчин підходить для внутрішньом’язового і внутрішньовенного введення. Дозування дицинона підбираються індивідуально, залежно від віку пацієнта і його стану, а також точного діагнозу.Застосування таблеток Дицинон при геморої

 • Дицинон використовується для профілактики крововтрат перед хірургічним втручанням. Пацієнтам призначають 250 або 500 мг активної речовини за годину до операції – ця доза еквівалентна 1 або 2 ампулам розчину для ін’єкцій. За 2 години можна прийняти 2 або 3 таблетки препарату.
 • Засіб додатково можна приймати в період відновлення після операції. Дозування розчину для ін’єкцій становить 2 або 3 ампули (500 або 750 мг) або 3-4 таблетки.
 • При необхідності екстреної зупинки кровотечі препарат вводять внутрішньовенно або внутрішньом’язово в кількості 1, або 2 ампул. Підвищувати дозування можна через кожні 2 години, додатково додаючи по 1 ампулі (250 мг) ліки у формі ін’єкцій.
 • В офтальмології Дицинон застосовують для лікування діабетичної ангіопатії судин, розташованих в сітківці ока. Оптимальне дозування становить 1-2 таблетки на 1 прийом. Ліки рекомендується приймати не рідше 3 разів на день, протягом 3 місяців.
 • Засіб знайшло застосування і в гінекології. При інтенсивних кровотечах, пов’язаних з менструацією, рекомендується приймати по 2-3 таблетки препарату 3 рази на добу. Курс лікування зазвичай триває не більше 5-10 днів.
 • Новонародженим призначають засіб кількості 10 мг на 1 кг ваги. Його використання найбільш ефективно в перші кілька годин після народження – своєчасне введення етамзілата знижує ризики внутрішніх кровотеч у дітей. Далі препарат додають через кожні 6 годин, але не більше 4 діб поспіль.

Дицинон – це препарат, який рекомендується як для профілактики і лікування захворювань, пов’язаних зі слабкістю судинних стінок, так і для екстреної зупинки кровотеченія.Его можна вводити як самостійно, так і в комплексі з іншими гемостатичними препаратамі.Іспользованіе кошти за кілька годин перед введенням декстранов (засобів для поліпшення властивостей крові) знижує їх вплив на функції тромбоцитів.

Протипоказання і побічні ефекти

Перед застосуванням дицинона і інших лікарських засобів на основі етамзілата важливо проконсультуватися з лікарем. Попереднє обстеження дозволить виявити можливі протипоказання, при яких засіб не призначають. У цей список входять такі стани:

 • індивідуальна чутливість до основного або допоміжним діючих речовин, алергічні реакції;
 • порушення згортання крові і збільшення її в’язкості, яке проявляється підвищеною схильністю до утворення тромбів;
 • захворювання системи крові у дітей, в тому числі лейкоз і остеомаркома;
 • бронхіальна астма;
 • період грудного годування.

При використанні Діціон можуть виникати побічні ефекти. При їх появі слід припинити курс і замінити препарат на один з аналогов.Первий з них – це алергічна реакція, яка проявляється висипанням на шкірі, утрудненням дихання і набряком слизових оболочек.Кроме того, може проявлятися зниження гостроти зору, головний біль, болі в м’язах і суглобах. Всі подібні ефекти короткочасні і проходять за кілька часов.ВАЖНО! Етамзилат і засоби на його основі можна змішувати з хлоридом натрію. В такому випадку засіб необхідно вводити негайно.

Відгуки про препарат

Відгуки про дицинона – це один з найбільш достовірних джерел, який дозволить переконатися в якості і ефективності кошти. У мережі регулярно з’являються відгуки від лікарів і їх пацієнтів, які встигли випробувати на собі дію препарату.Застосування таблеток Дицинон при гемороїПри курсовому лікуванні таблетками Дицинон важливо дотримуватися дозування і кратність прийому препаратаМаріна, 30 років: «Я брала Дицинон, коли мені робили операцію при геморої. Препарат кололи до втручання і після нього. Не можу сказати, наскільки допомогло саме це засіб, але операція пройшла вдало і з мінімальними кровопотерями. Ліки добре переноситься, ніяких побічних ефектів я не відчула ».Дарья, 29 років:« Мені призначали Дицинон під час вагітності, на ранніх термінах. Якщо є загроза кровотечі, обов’язково варто носити з собою кілька ампул і мати під рукою людини, який зможе зробити укол. Навіть якщо засіб не знадобиться, його наявність завжди мене заспокоювало. У мене все пройшло чудово, але препарат запам’ятала, щоб радити знайомим ».Іріна Дмитрівна, терапевт:« Дицинон – популярний препарат.Особливо він відомий вагітним як засіб від кровотеченій.Действітельно, він використовується і з цією метою, але багато хто забуває, що першим кроком повинна бути консультація у лікуючого врача.Препарат ефективний і часто призначається, але має протипоказання і може викликати побічні ефекти. Схему лікування повинен підбирати тільки лікар, а не знайомі ».Діцінон – таблетки і розчин для ін’єкцій, які застосовуються для зупинки кровотеч і для купірування станів, пов’язаних з втратами великих обсягів крові. Його можна приймати і в домашніх умовах, але тільки за рекомендацією лікаря. Препарат бере участь в процесах згортання крові, і його самостійне використання може викликати побічні ефекти.що першим кроком повинна бути консультація у лікуючого врача.Препарат ефективний і часто призначається, але має протипоказання і може викликати побічні ефекти. Схему лікування повинен підбирати тільки лікар, а не знайомі ».Діцінон – таблетки і розчин для ін’єкцій, які застосовуються для зупинки кровотеч і для купірування станів, пов’язаних з втратами великих обсягів крові. Його можна приймати і в домашніх умовах, але тільки за рекомендацією лікаря. Препарат бере участь в процесах згортання крові, і його самостійне використання може викликати побічні ефекти.що першим кроком повинна бути консультація у лікуючого врача.Препарат ефективний і часто призначається, але має протипоказання і може викликати побічні ефекти. Схему лікування повинен підбирати тільки лікар, а не знайомі ».Діцінон – таблетки і розчин для ін’єкцій, які застосовуються для зупинки кровотеч і для купірування станів, пов’язаних з втратами великих обсягів крові. Його можна приймати і в домашніх умовах, але тільки за рекомендацією лікаря. Препарат бере участь в процесах згортання крові, і його самостійне використання може викликати побічні ефекти.які застосовуються для зупинки кровотеч і для купірування станів, пов’язаних з втратами великих обсягів крові. Його можна приймати і в домашніх умовах, але тільки за рекомендацією лікаря. Препарат бере участь в процесах згортання крові, і його самостійне використання може викликати побічні ефекти.які застосовуються для зупинки кровотеч і для купірування станів, пов’язаних з втратами великих обсягів крові. Його можна приймати і в домашніх умовах, але тільки за рекомендацією лікаря. Препарат бере участь в процесах згортання крові, і його самостійне використання може викликати побічні ефекти.

 

Як приймати Дицинон при геморої

Дицинон відноситься до антигеморрагическим засобам – він прискорює формування первинного тромбу, сприяючи згортання крові. У терапії геморою препарат може призначатися для зупинки ректальних кровотеч, що виникають при травмуванні гемороїдальних вузлів.

Склад і дія

Активна речовина – етамзілат.Обладает наступними властивостями:

 • є гемостатик – зупиняє кровотечі за рахунок звуження судин і активації факторів згортання крові;
 • зміцнює судинні стінки і зменшує їх проникність;
 • покращує мікроциркуляцію – обмін і транспорт біологічних рідин в тканинах.

Кровоспинну дію дицинона не призводить до утворення тромбів і підвищення артеріального тиску.

Форма випуску

Препарат виробляється в наступних лікарських формах:

 • Таблетки по 50 і 250 міліграм діючої речовини – в дозуванні для дітей і дорослих відповідно.
 • Розчин в ампулах для ін’єкцій з концентрацією 5% (ампули об’ємом 1 мілілітр) і 12,5% (2 мілілітра). Розчин можна використовувати не тільки для ін’єкцій, а й для зовнішнього застосування в вигляді аплікацій, змочувати в ньому тампони.

показання

Дицинон є лікувальним і профілактичним засобом при капілярних і паренхіматозних (внутрішніх органів) кровотечах:

 • кишкових, легеневих, маткових, носових;
 • при геморрагиях в результаті травм;
 • при діабетичної ангіопатії, крововиливах у сітківку або склоподібне тіло очі;
 • при кровотечах, викликаних геморагічним діатезом – наприклад, при хворобі Верльгофа, тромбоцитопатії;
 • при інфаркті головного мозку;
 • після хірургічного втручання в будь-якій області – від видалення зуба або мигдалин, лікування катаракти і глаукоми до невідкладної хірургії для зупинки рясних кровотеч внутрішніх органів.

Курс лікування

Таблетки слід вживати всередину, під час або відразу після їжі, запиваючи достатньою кількістю жідкості.Рекомендуемая дозування для дорослих і дітей від 14 років:

 • перед хірургічним втручанням для профілактики кровотеч – 1-2 таблетки (250-500 міліграм) за 1 годину до операції;
 • в післяопераційному періоді – 1-2 таблетки кожні 4-6 годин, поки зберігається ризик кровотечі;
 • при кровоточивості внутрішніх органів – по 500 міліграм 2-3 рази в день, при необхідності разова доза може бути збільшена до 3 таблеток (750 мг).

Дозування для дітей старше 6 років: добова доза становить 10-15 мг на 1 кілограм маси тіла і повинна розбиватися на 3-4 прийоми.

Протипоказання

Дицинон не слід використовувати при наступних станах:

 • індивідуальна непереносимість компонентів препарату;
 • лактазная недостатність;
 • пухлинні захворювання системи кровотворення – остеосаркома, лімфобластний і мієлобластний лейкоз;
 • порфірія в гострій фазі;
 • кровотечі через передозування антикоагулянтами;
 • перший триместр вагітності;
 • лактація.

З обережністю приймати препарат при таких патологіях:

 • підвищене згортання крові;
 • схильність до тромбозів, тромбоемболії;
 • порушення функцій печінки або нирок;
 • дитячий вік до 6 років.

Побічні ефекти

Небажані явища при використанні дицинона виникають вкрай рідко, серед них:

 • відчуття тяжкості в животі, нудота, блювота;
 • головний біль, припливи крові до обличчя, слабкість, запаморочення, падіння артеріального тиску, порушення чутливості ніг;
 • шкірні алергічні реакції – висипання, почервоніння шкіри, свербіж.

при вагітності

Етамзилат проходить через плацентарний бар’єр, тому перший триместр вагітності є протипоказанням для прийому дицинона. Однак в разі якщо користь для матері перевищує потенційний ризик для здоров’я плоду, лікар може призначити препарат у мінімальній дозі – 1 таблетка (250 мг) до 3 разів на суткі.Основнимі показаннями для призначення дицинона вагітним жінкам є:

 • поява виділень, що мажуть;
 • відшарування хоріона або плаценти;
 • носові кровотечі.

дітям

Лікування дицинона застосовується в педіатрії. Дозування і тривалість прийому препарату встановлює лікар виходячи з особливостей захворювання, віку і ваги дитини. Дітям до 1 року терапію проводять переважно за допомогою ін’єкцій.

аналоги

За діючою речовиною

Той же активний компонент міститься в препараті Етамзилат.

За принципом дії

Для зупинки кровотеч можуть використовуватися такі засоби:

амінокапронова кислота

Застосування таблеток Дицинон при гемороїАктивний компонент – амінокапронова кислота. Застосовується для зупинки і профілактики геморагій (кровотеч) різного характеру – маткових, носових, при операціях або хворобах внутрішніх органів. Лікарські форми: таблетки, порошок, розчин для внутрішньовенного введення. Залежно від ступеня тяжкості хвороби дорослим пити по 0,5-5 грам 4-5 разів на день, максимальна добова доза – 30 грам. Дітям призначають по 50-100 міліграм на 1 кілограм ваги до 6 раз в день. Побічні явища: алергічні реакції, нудота, блювота, головний біль, зниження тиску, запаморочення, шум у вухах, порушення частоти серцебиття, порушення функціонування нирок. Протипоказання: підвищена в’язкість крові, схильність до тромбозів, важкі захворювання нирок, ішемічна хвороба серця, порушення мозкового кровообігу, вагітність, лактація, вік до 3 років, підвищена чутливість до препарату.

ПАМБА (Амбен, Гумбікс)

Активний компонент – Амінометілбензойная кислота. Ліквідує локальні та поширені кровотечі, викликані травмами, хворобами внутрішніх органів, операціями, передозуванням антикоагулянтами. Лікарські форми: таблетки, розчин в ампулах для ін’єкцій. Приймати по 1 таблетці (250 мг) 3-4 рази на добу. Побічні ефекти: запаморочення, головний біль, коливання артеріального тиску, прискорене серцебиття, нудота, розлади травлення, ниркова колька. Протипоказання:виражена дисфункція нирок, крововилив в склоподібне тіло очі, тяжкі форми ішемічної хвороби серця або мозку, гиперкоагуляционная фаза коагулопатії споживання, вагітність (перший триместр), індивідуальна непереносимість. Вимагає обережного застосування в другому і третьому триместрах вагітності, в період лактації, в дитячому віці.

Транексам (Віданол, Лістеда, Транестат, Тренакса, Ціклокапрон, Екзаціл)

Застосування таблеток Дицинон при гемороїАктивний компонент – транексамова кислота. Ефективна при місцевих і системних кровотечах, знімає запалення і біль, має протиалергічну дію. Лікарські форми: таблетки, розчин для введення внутрішньовенно. Дітям старше 12 років і дорослим пити по 750-1500 міліграм 3-4 рази в день. Побічні ефекти: зниження апетиту, нудота, блювота, діарея, слабкість, шум у вухах, біль у грудях, прискорене серцебиття, тромбоз. Протипоказання: гіперчутливість, субарахноїдальний крововилив, вагітність, лактація, вік до 12 років. З обережністю застосовувати при нирковій недостатності, гематурії, порушення колірного сприйняття, схильності до тромбоутворення.

Кровотечі при геморої

Застосування таблеток Дицинон при гемороїОднак не варто забувати, що можливі різні ускладнення: тромбоз, а також кровотеча. Цим і небезпечно захворювання. У деяких випадках хворі виявляють геморой тільки тоді, коли бачать безпосередньо кров на туалетному папері. В цьому випадку слід якомога швидше звернутися до фахівця за допомогою, зволікання може бути небезпечним. Навіть якщо пацієнт боїться, йому варто подолати горе і зрозуміти, що лікар буде бажати йому тільки кращого і неодмінно допоможе. Важливо подбати про своє дорогоцінне здоров’я і не зволікати.

Чим небезпечне кровотеча при геморої

Деякі задаються питанням: «Чим небезпечне кровотеча при геморої?» В основному на перших і початкових стадіях захворювання пацієнти стикаються з незначними кров’яними виділеннями на туалетному папері, вони часто виявляють тільки окремі крапельки крові червоного цвета.Однако, коли хвороба набирає силу, то можливі серйозні кровотечі. У цьому випадку вони вже можуть представляти цілком серйозну загрозу життю хворого. Вперше побачивши кров, людина може розгубитися, почати паніковать.Но потім кров зупиняється, і він просто скасовує похід до фахівця, вважаючи, що проблема вирішена, але це велика помилка.

В основному кровотеча при даної хвороби рідко супроводжується болем і закінчується відразу після процесу дефекації. Однак в даному випадку хворий потребує діагностиці, а також терміновому і неодмінно адекватному лікуванні.

Найчастішими і поширеними ускладненнями є: тріщина анального отвору, свищ кишки, а також рак і парапроктіт.В такому випадку часто хворий може страждати від серйозних болів, з’являється гній, а також неприємна слиз в калових виділеннях, підвищується температура.

Причини кровотечі при геморої

Вузли в кишці починають утворюватися через те, що венозний відтік порушується. Відня занадто сильно переповнюються кров’ю, стають збільшеними і перетворюються в так звані узли.Постепенно вузли розвиваються, і це призводить до їх серйозного запального процессу.Еслі гемороїдальні шишки утворюються всередині самої прямої кишки, то її просвіт стає менше, і все складніше спорожнити кишечник.

Які причини кровотечі при геморої?

 • Коли у людини починається запор, важкий і щільний кал, пересуваючись по кишці, серйозно травмує і зачіпає вузли. І в цьому випадку вони кровоточать, навіть запалюються. Якщо спорожнення кишечника відбувається кожен день, вони просто не встигають гоїтися, і це знову може призвести до серйозного кровотечі. Сила кровотечі також залежить від ступеня пошкодження гемороїдальних вузлів.
 • Коли в венах загальмовано кровотеча і починаються різні застійні явища, судинні стінки стоншуються. Саме тому можуть і утворюватися ерозії, тріщини, вони також можуть травмуватися в результаті дефекації. З’являється кров у калі.
 • Також до крові може привести тривалий пронос, це виникає і у тих людей, які не страждають від геморою. Справа в тому, що під час діареї слизова кишки стає дуже чутливою і запалюється.
 • Кров у людини може з’явитися і через прагнення спорожнити кишечник при сильних потугах. Це також слід враховувати.
 • Якщо геморой не лікувати і не робити дій, кровотеча може бути досить серйозним.

Кровотеча при геморої: симптоми

Симптоми кровотечі при геморої бувають найпоширенішими. Але частіше завжди це краплі червоного відтінку на перших стадіях захворювання. Вони з’являються після спорожнення самої прямої кішкі.Кровь в основному видно на поверхні калу, а також на білизну. Біль, як правило, не виникає, але може і виявлятися, але не сильно. Якщо стадія геморою вже не перша, то крововтрати здатні бути серйозними. Їх буває складно остановіть.Спеціалісти приймають рішення госпіталізувати людини.

Види кровотеч при геморої

Види кровотеч при геморої теж різні. І лікар враховує це при постановці діагнозу і призначення різних препаратів.

Внутрішня кровотеча при геморої

Даний варіант кровотечі в основному можна визначити тільки після відвідин фахівця. Найчастіше лікар зробить огляд за допомогою пальців. Внутрішня кровотеча важко розпізнати, так як вузли можуть знаходитися глибоко всередині кишки. Після цього проводиться ще додаткове обстеження за допомогою різних медичних установок.

 

Зовнішнє кровотеча при геморої

Пацієнт може досить швидко зрозуміти, що кровотеча саме зовнішнє. На останніх стадіях гемороїдальні вузли можуть випадати з кишки. І це приносить хворому багато страждань. Також кровотеча може відкритися через тріщини анального отвору. В обох випадках необхідно звернутися до фахівця.

Кровотеча при геморої, що робити?

Дуже важливо вчасно зупинити кровотечі, якщо він є серйозним, а також коли швидка допомога приїде ще не скоро. Деякі задаються питанням: «З’явилося кровотеча при геморої, що робити?» В першу чергу слід прийняти заспокійливі ліки, щоб діяти з холодною головою, особливо якщо ви один у будинку.Застосування таблеток Дицинон при геморої

Зупинити кровотечу при геморої в домашніх умовах

Якщо ви точно знаєте, що геморой у вас знаходиться на першій і початковій стадії, то кровотеча не буде сильним. Воно здатне бути спровоковано підняттям тяжкості, а також після випорожнення кишечника. Зупинити кров буває дуже просто. Для цього важливо:

 • Просто промити задній прохід крижаною водою, зробити крижаний компрес. Холод дозволить вам істотно звузити судини і понизити також проникність їх стінок. Однак в основному це допомагає тільки при зовнішньому варіанті геморою. Ви просто берете бинт і промачівают його крижаною водою, потім прикладаєте до заднього отвору. Але найкраще використовувати лід, загорнувши його попередньо в чисту марлю або бинт. Однак не варто прикладати лід на занадто тривалий час, так як велика ймовірність загострення хронічного запального процесу. Якщо у вас є свічки з льоду, то можна використовувати їх.
 • Можна придбати так звану гемостатичну губку з додаванням борної кислоти і фурациліну. Губку важливо докласти буквально на одну хвилину. Губка дозволить також додатково продезінфікувати задній прохід, вона має ранозагоювальну ефектом. Можливо введення губки в задній прохід. Витягувати її необов’язково, так як вона розсмоктується самостійно.

Народні засоби при геморої з кровотечею

Використовувати народні засоби бажано укупі з медикаментами, які вам призначить лікар. У такому випадку можна використовувати як відвари, так і настої. Їх зазвичай застосовують в якості компресом або примочок, однак, відвари ефективні і для невеликих клізм.Настой календули. Це досить ефективний засіб. Для швидкого приготування візьміть дві ложки сировини і залийте повним склянкою окропу, дайте настоятися протягом декількох годин. Далі просто проціджуєте суміш через марлю. І засіб готово! Можна робити як підмивання з настоєм календули, так і мікроклізми.

Йога від кровотечі при геморої

Якщо лікар поставив вам діагноз зі страшною назвою геморой, то не варто впадати у відчай і відразу впадати в паніку! Якщо вам підберуть правильне лікування, а ви будете дотримуватися всіх рекомендацій фахівця, а також скоректуєте спосіб життя і почнете харчуватися правильно, у вас є всі шанси, щоб позбутися від даного захворювання. Важливо також ще підібрати правильну фізичну активність. Звичайно, підняттям тяжкості і занадто серйозними вправами в тренажерному залі займатися небажано. Що ж тоді вибрати? Спробуйте походити на йогу.

Препарати при кровотечі геморою

Якщо у вас є кровоспинні препарати, то можна використовувати їх. Але робити це бажано тільки в екстреному випадку. Лікувати кровотеча необхідно іншим способом. Як кровоостанавливающих коштів, як правило, використовують Вікасол, Етамзилат, а також Дицинон. Їх можна придбати в формі як ін’єкцій, так і таблеток для більш зручного застосування.

Мазь від кровотечі при геморої

Ви можете використовувати гепариновую мазь. Вона володіє прекрасним терапевтичним ефектом, здатна зупинити невелика кровотеча, а також зняти запалення. Зверніть на неї увагу.

Свічки від геморою при кровотечі

Дуже ефективні ректальні свічки від геморою при кровотечі з додаванням невеликої кількості таніну і адреналіну. Дані речовини виконують терпку, а також кровоспинну функції. Досить просто використовувати свічки один або два рази на день. Однак вводити свічки слід акуратно, щоб не пошкодити вузлів і не посилити кровотечі.

Харчування при геморої з кровотечею

Харчування при геморої з кровотечею неодмінно має бути збалансованим. Дієта повинна виключати продукти, які здатні посилити приплив крові до тазу і його органам. Якщо ви будете їсти дані небезпечні продукти, то можна отримати серйозні осложненія.К них можна віднести приправи, прянощі, соуси з гострими інгредієнтами, різні маринади, алкоголь, копченості, соління. Міцний алкоголь не варто вживати ні в якому разі. Також слід відмовитися від продуктів, які тільки провокують здуття кишечника і підсилюють бродіння. До них можна віднести овочі з великим вмістом грубої клетчаткі.Ето редька, редиска, а також кукурудза і капуста. Не слід вживати булочки з дріжджового тіста, квас.

За допомогою дієти можна зробити нормальною роботу кишечника і поліпшити його моторику, щоб дефекація була не такою складною, і не виникали запори. Досить включити в раціон молочні та рослинні продукти, щоб геморой хоча б трохи стих, і зникли також кровотечі.

Потрібно намагатися їсти якомога більше овочів, а також безпосередньо фруктів. Це можуть бути свіжі або печені яблука, сира або ж відварений буряк, а також огірки, морква, абрикоси, які дуже корисні, кабачки. Також можна придбати родзинки, курагу, чорнослив, які є природними слабітельнимі.Нужно включити в раціон нежирне м’ясо і рибу, обов’язково – каші на воді, висівковий хліб, бульйон на курці або рибе.Откажітесь назавжди від газованої води, особливо солодкої, міцного чаю, кави . Справа в тому, що під час кровотечі людина втрачає кров. Тому потрібно заповнювати вологу, а дані напої тільки підсилюють зневоднення і запори. Не варто їсти багато рису і картоплі, так як в них міститься велика кількість крохмалю. Солодощі краще замінити сухофруктами або гірким шоколадом.

Якщо ви хочете підтримати своє здоров’я, готуйте кожен день свіжі салати з рослинним маслом. Можна з ранку випивати одну чайну ложку оливкової олії, щоб поліпшити роботу кишечника. Обов’язково для людини з гемороєм потрібно пити кефір, є йогурт. Робити це бажано на ніч. Тоді стілець не буде твердим. Важливо скорегувати споживання води.

Можна пити натуральні соки і компоти, а також чай з трав. Добре буде включити в питний режим мінеральну воду, яка відновлює роботу кишечника та інших органів. Є бажано частіше і трохи. В такому випадку травний тракт буде більш ефективно працювати. Ні в якому разі не переедайте.Старайтесь вести здоровий спосіб життя, тоді проблем буде значно менше.

Використання дицинона при геморої

Дицинон при геморої – популярний засіб для зупинки кровотеч. Таблетки використовуються при загостренні хронічної форми захворювання і в інших випадках, пов’язаних з даною патологіей.Поскольку Дицинон застосовується як кровоспинний засіб, його призначають в разі:

 • оперативних втручань (в тому числі з приводу геморою);
 • кровоточивості гемороїдальних вузлів;
 • кишкових кровотечах різного походження;
 • крововиливів в сітківку;
 • маткових кровотеч;
 • травмування;
 • інфаркту головного мозку і т.д.

Найбільш поширене застосування препарату при геморої 3 і 4 стадії, що супроводжується рясними кровопотерями. У таких випадках можливе комплексне використання засобу з іншими лекарствамі.Діцінон приймається під час їжі. Курс лікування може складатися як з одноразового прийому препарату, так і продовжуватиметься до 10 днів. Стандартне дозування для дорослих – 10-20 мг кошти на 1 кг ваги. Добова доза ділиться на 2-3 пріема.Прі призначення одноразового прийому можливе вживання до 3 таблеток дицинона. Для запобігання кровотеч після оперативних втручань з приводу видалення гемороїдальних вузлів п’ють 1-3 таблетки в день.

Дози для дітей і підлітків також призначаються індивідуально. При віці від 3 до 12 років дозування на 1 кг тіла вдвічі нижче, ніж у дорослих.

Препарат починає діяти через 15-20 хвилин після прийому. Максимальна ефективна доза в крові спостерігається через 1 годину. Дія засобу триває до 6 часов.Средство може викликати такі небажані ефекти:

 • Шлунково-кишковий тракт: діарея, нудота, тяжкість в епігастрії.
 • Шкіра: висип, почервоніння обличчя.
 • ЦНС і периферична нервова система: головний біль, запаморочення, парестезії.
 • Серцево-судинна система: тромбоемболія, падіння артеріального тиску.
 • Опорно-руховий апарат: болі в суглобах.
 • Імунна система: алергічні реакції.
 • Інше: підвищення температури тіла, астенія.

Дицинон не робить негативного впливу на управління транспортним засобом. Всі побічні ефекти усуваються відміною препарату. При появі вираженої патологічної симптоматики слід припинити прийом препарату і звернутися до лікуючого врачу.Пріменять засіб не рекомендовано пацієнтам з наступними патологіями:

 • порфірія;
 • остеосаркома;
 • лімфобластний і мієлобластний лейкоз;
 • тромбоемболія;
 • підвищена чутливість до будь-якого з компонентів препарату.

З обережністю Дицинон можна використовувати при тромбозі, кровотечах, викликаних передозуванням антікоагулянтамі.Продолжітельность курсу терапії визначається лікуючим лікарем. Це може бути як одноразовий прийом, так і курс в 10 днів. Тривалість застосування залежить від вираженості симптомів захворювання, а також можливих побічних еффектов.Діцінон несумісний з лікарськими засобами кровоспинний дії, що містять транексамовую кислоту. При одночасному вживанні препаратів багаторазово підвищується ризик тромбоутворення.

Ліки має хорошу сумісність з вікасол, амінокапронову кислотою і плазмозамінними засобами. Їх одночасний прийом можливий при рекомендації лікаря.

Дицинон має погану сумісність з алкоголем. Під час лікування рекомендується утриматися від вживання будь-яких спиртовмісних напітков.Данние про передозування даними лікарським засобом відсутні. При симптомах отруєння препаратом рекомендується звернутися за допомогою до лікарів, які почнуть симптоматичну терапію, спрямовану на усунення небажаних проявленій.Средство має зберігатися в сухому темному місці. Температура зберігання – не вище + 25 ° С. Необхідно подбати про те, щоб ліки знаходилося поза зоною доступу дітей.

Засіб можна вживати 60 місяців з дати випуску. Застосування після закінчення терміну придатності не рекомендовано.

Дицинон випускається у формі таблеток і розчину для ін’єкційного введення. 1 таблетка містить 250 мг етамзілата – головного діючої речовини, а також такі допоміжні речовини: магнію стеарат, лимонну кислоту, кукурудзяний крохмаль, лактозу, повідон.Прі грудному вигодовуванні і вагітності застосовувати препарат можна лише у випадках, коли потенційний позитивний ефект терапії перевищує ризик для плода. При прийомі дицинона матір’ю, яка годує доцільно припинити грудне вигодовування, щоб виключити вплив на організм ребенка.По призначенням лікаря можливе застосування препарату для лікування дітей від 3 років. У таких випадках підбираються індивідуальні дози, що враховують вік і вагу дитини. Перед прийомом необхідно переконатися у відсутності протипоказань і схильності до алергічних реакцій у пацієнта.

Дицинон є рецептурним препаратом. Використовувати його без призначення лікаря не рекомендується через сильного впливу на кровоносну систему.

Добавить комментарий

Ваш e-mail не будет опубликован. Обязательные поля помечены *